FUE Tekniği Nedir ?

Saç ekimi operasyonları ilk başladığı günden itibaren günümüze kadar büyük gelmişim göstermiş olup fue yöntemi ile saç ekimi sayesinde günümüz için sonuçları en garantili, ağrı düzeyi en az ve ameliyat izi olmadan saç ekimi imkanı sunar hale gelmiştir.

Saç ekimlerinde fue yöntemi sayesinde saçsızlık sorunu ortadan kalmıştır. Saç kaybı sebebi ne olursa olsun en iyi çözüm fue yöntemi ile saç ekimi ile bu sorun tamamen ortadan kalmaktadır.

Real hair center saç ekim merkezi olarak fue yöntemi ile saç ekiminde micro fue tekniği kullanmaktayız ve bu sayede sağlıklı olan her saç kökünün zarar görmeden alınabilmesi ve ekim için hazırlanabilmesine olanak sağlamaktayız.

Fue tekniği saç ekimi için mucizevi bir anlam ve önem taşımakla beraber her fue yöntemi ile saç ekimi yapan merkez asla aynı değildir.

Bir çok saç ekim merkezi fue yöntemi ile 3000-4000 greft arasında saç kökü alımı ve ekimi yapabilirken Real Hair Center olarak kullandığımız micro fue tekniği ile sadece tek bir seansta 6500 sağlık saç kökü alımını ve ekimi yapabilmekteyiz.

Fue ve Fut saç ekimi yöntemlerinden en çok kullanılanı Fue yöntemi ile saç ekimidir. Fut Yöntemi ile saç ekimi Nerdeyse hemen hemen artık hiç kullanılmamaktadır.

Fue Yöntemi ile Saç Ekimi Avantajları Nelerdir?

Fue yöntemi ile saç ekimi yapılmasının bir sürü avantajı vardır. Fue yöntemi ile saç ekiminin avantajlarından başlıcaları ise söyledir;

   1. Daha fazla saç kökü alımına olanak sağlamaktadır.
   1. Ağrı düzeyi en alt seviyededir.
   1. İyileşme hızı çok yüksektir.
   1. Enfeksiyon oluşum riski neredeyse sıfıra yakındır.
   1. Maliyeti uygun olması sebebi ile her kesime hitap etmektedir.
   1. Ameliyat gibi cerrahi bir işlem olmadığı için hastanede yatmayı gerektirmez.
   1. Kadın yada Erkek diye farklı uygulama gerektirmemektedir.
   1. Sadece saç ekimlerinde değil sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi, kafada bulunan ameliyat izi yerlerine yada yanık sonucu oluşan kellik bölgelerine uygulama imkanı sunmaktadır.
   1. Gerekli görülürse ikinci ve üçüncü seans saç ekimine imkan sağlamaktadır.
   1. En önemlisi kişiye özel imkan sunmaktadır.

Saç sorunu ne olursa olsun çözüm fue yöntemiyle saç ekimi ile çözülebilmektedir.