POPO ESTETİĞİ

Popo Estetiği

Popo estetiği bundan 10 yıl öncesine kadar genetik bir miras olarak düşünülmekteyken, günümüzde artık 2 saatlik bir operasyon ile ünlülerin sahip olduğu popoya kavuşabilmektesiniz. Hemde sırttan ve göbekten alınan yağ doku ile burdaki yağlarınızdan kurtulmuş oluyorsunuz ve bu yağlar ile ayrıca yeni ve çekici kalçalara sahip olabilmenizi sağlayabilmekteyiz.

Neden Popo Estetiği Yaptırmalısınz ?

Hamilelik sonrarı ve/veya fazla kilo alıp verme sonrası vücüdümuzda yağ dağılım oranı değişerek sarkma veya yağlanma problemi ile karşılaşabilmekteyiz. Hoşunuza gitmeyen bu görünütü sizi psikolojik olarak huzursuz ederek gündelik hayatta başarınızı etkileyebilmektedir. Dünyada şuanda en güncel ve en sık yapılan operasyonlardan olan popoya yağ enjeskiyonuülkemizde de giderek artmaktadır. Bu yağ içerisinde kök hücre ve canlı hücreler bulunduğu için popoya enjekte edilen yağların büyük bir kısmı burada yaşar. Ayrıca kişinin kendi yağ hücreleri olduğu için vucüdun uygulamayaı red etme gibi bir riski de yoktur.

Operasyon Süreci

Operasyon ortalama 2 saat sürmekte ve işlem sonrası bir gece hastanede kalınmakta. Operasyon sonrası Yağ enjeksiyonu yapılan popo üzerine zorda kalınmadığı takdirde üzerine oturulmamasını önermekteyiz.

İyileşme Süreci

İyileşme süreci kişiden kişiye göre değişmekle birlikte operasyon sonrasında hastaya özel korse giydirmekteyiz. Bu korseler mümkünse 3 hafta giyinilmeli. Bu özel korslerin amacı vücudu aynı formda korumayı sağlamaktır.

© Telif Hakkı - Healthandfue.com Designer by. Kağan GÜRÜN
WhatsApp chat